Najlepsze drony roku 2018: DJI dla początkujących i profesjonalistów

Coraz więcej osób inwestuje w drony. Te formy podglądania obrazu stały się bardzo popularne ze względu na niezwykłe widoki, jakie oferują nam te urządzenia. Nic więc dziwnego, że kupuje je coraz więcej osób. Ciekawe ujęcia oferują nam w ten sposób fotografowie na weselach czy kamerzyści na innych okolicznościach. Poznajmy więc TOP3 drony, w które warto zainwestować, jeśli planujemy zakup drona w najbliższej przyszłości.

8 SYMA X8 Series – bezproblemowy dron marzeń?

Syma to nie tylko dron, lecz i najwyższa jakość z wszystkich dostępnych urządzeń. To idealny sprzęt dla średnio zaawansowanych jak i zaawansowanych klientów. Seria ta posiada swój własny system ustawienia, dzięki czemu dron możemy w łatwy sposób zindywidualizować.

Te pełnowymiarowe technologie posiadają również przenośną kamerę, czym nie mogą pochwalić się drony konkurencyjne. Pewnie właśnie dlatego to on jest najchętniej wybieranym sprzętem wśród wszystkich innych. Ten dron naprawdę ma potencjał, dlatego jeśli wcześniej wahaliśmy się nad jego zakupem, teraz powinniśmy być już na 100% przekonani, że jego kupno będzie słusznym wyborem.

DJI Phantom 3 Standard

Ten gotowy do lotu, wielowymiarowy dron ma nam do zaoferowania naprawdę ciekawe rzeczy. Po pierwsze, ma bardzo atrakcyjne wzornictwo, lecz aby nie skupiać się tylko na aspektach wizualnych należy wymienić wbudowany system autopilota i bardzo ważny system stabilizacji lotu GPS.

Dzięki temu nagrywanie staje się o wiele przyjemniejsze, a my sami inwestujemy w sprzęt niezawodny. Filmy, jakie nagrywa są w bardzo wysokiej jakości. Kamerą możemy cały czas sterować, nagrywając wszystko, co chcemy.

DJI Inspire V2 PRO

To ulepszona wersja poprzedniego modelu. Czy wprowadzone zmiany coś dały? Po pierwsze, nowa wersja szybciej się rozpędza – ma to duże znaczenie jeśli z drona filmujemy szybko przemieszczające się obiekty. Najnowsza technologia grzewcza pozwala nagrywać nawet w bardzo niskich, jak i wysokich temperaturach bez obaw o sprzęt.

Już dziś rozpocznij tworzyć niezwykłe ujęcia, które ze współpracą pilota i kamery z pewnością staną się niepowtarzalne. Funkcja wizualnego śledzenia ułatwi nam pracę jeszcze bardziej, dostarczając fantastycznych wrażeń prosto z góry.

Fanatyk zakupów w chińskich sklepach internetowych. Maniak gadżetów i elektroniki, uwielbia pisać o ciekawostkach ze świata handlu.
Posts created 13

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Related Posts

Begin typing your search term above and press enter to search. Press ESC to cancel.

Back To Top