Najlepsze roboty sprzątające 2018 – recenzje, opinie i porównanie

Coraz więcej osób ma dość zwyczajnych odkurzaczy, których użytkowanie jest niezwykle kłopotliwe, hałaśliwe i zwyczajnie zabiera czas. Dzięki obecnej technologii możemy pozwolić sobie na małe urozmaicenie, jakim jest robot sprzątający. Oto TOP3 roboty, które najchętniej wybierane są przed kupujących.

ILIFE V7s – odkurzacz twoich marzeń

Kupując ten odkurzacz dostajemy w składzie nie tylko zapasowe filtry, szczoteczkę do zamiatania czy narzędzia do robota, a świetny dodatek – jest to stelaż, który pozwala odkurzać nam na mokro.

Uzupełnieniem takiego dodatku okazał się pojemnik na wodę. Posiada napędzane koła, a samo sprzątanie odbywa się za pomocą dwóch, niezależnych od siebie szczotek. Duży plus to swobodne sterowanie robotem, zwłaszcza w ciężko dostępnych miejscach, takich jak np. pod stołem.

Proscenic 790T – kolejna propozycja sprzątającego narzędzia

Ten odkurzacz to idealna opcja dla wszystkich nie rozstających się z telefonem, bowiem tym sprzątającym narzędziem sterować możemy właśnie z jego poziomu – a konkretniej, aplikacji. To odkurzacz i mop w jednym, a im więcej wody w zbiorniku, tym bardziej ślizgać się będzie nasze urządzenie. Wydajny silnik pozwala nam na wciąganie włosów, kurzu i wszystkich innych zabrudzeń.

Nasza podłoga z tym odkurzaczem będzie lśniła czystością, a każde miejsce w naszym domu będzie dokładnie wyczyszczone, niezależnie od tego, jak wielkim zakamarkiem ono jest. Używa się go za pomocą ściereczek wielokrotnego użytku, które wymienia się w zależności od nagromadzenia brudu w odkurzaczu.

Fmart Mini Robot – niech podłoga lśni!

Ten bezworkowy odkurzacz pokochało wielu klientów. Żywotność jego baterii jest naprawdę spora, co pozwala odkurzać naprawdę długi czas. Zawiera również pilot zdalnego sterowania i nie potrzebuje do sprzątania żadnych worków. Wygoda, jaką pozwala nam otrzymać jest bezcenna. Możemy sprzątać nim naprawdę wiele powierzchni, w tym drewniane, marmurowe czy ceramiczne.

Należy pamiętać jednak, aby unikać ciemnych kolorów podłogi. To tego typu niestety Fmart Mini Robot się nie przyda, jednak w wypadku wszystkich innych powierzchni na pewno spełni swoje zadanie na 100%, czyszcząc każdy fragment naszego domu perfekcyjnie i z najwyższą starannością.

Fanatyk zakupów w chińskich sklepach internetowych. Maniak gadżetów i elektroniki, uwielbia pisać o ciekawostkach ze świata handlu.
Posts created 13

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Related Posts

Begin typing your search term above and press enter to search. Press ESC to cancel.

Back To Top