TOP3 najlepszych budżetowych smartfonów z Chin

Kto nie chciałby posiadać telefonu, który spełnia nasze wszystkie wymagania? Przedstawiamy TOP3 telefony, na które decydują się klienci podczas zakupów. Inwestycja w te urządzenia to gwarancja wyboru najlepszego z możliwych sprzętów na rynku. Co najlepsze – wszystkie pochodzą z Chin!

Xiaomi Mi A2 – dla kogo przeznaczony jest ten telefon?

Szukasz dobrego aparatu, który w każdym momencie uwieczni to, co najpiękniejsze? Znajdziesz go właśnie w tym telefonie. Dzięki wbudowanemu trybu portretowemu zdjęcia zawsze będą wychodzić dobre, co podtrzymuje matryca – 17. milionowa. Jeśli jesteś kreatywny, a fotografia to drugie imię – ten telefon jest dla ciebie. Producenci oferują nam także bardzo dobrej jakości baterię, która zapewnia 19 godzin rozmów bądź 34 nieprzerwanego słuchania muzyki. Oszczędzamy energię, a płynność w obsłudze telefonu zachwycać nas będzie każdego dnia. Wystarczająco przekonujące?

Cubot x18 – sprzęt za niewielkie pieniądze

To telefon, którego cena jest niezwykle dużym plusem w stosunku do jakości wykonania i płynności samego telefonu. Estetyka wykonania telefonu jest na bardzo wysokim poziomie. To idealny sprzęt dla kogoś, kto nie wymaga od telefonów zbyt wiele, zwłaszcza jeśli chodzi o cenę i zależy mu tylko na dobrym, użytkowym telefonie. Na niewątpliwy plus zasługuje także możliwość użytkowania w telefonie aż dwóch kart SIM 4G, co jest dużą zaletą zwłaszcza, jeśli w środku umieścimy kartę pamięci.

Vernee M5 Smartphone – propozycja dla…?

Vernee to jedna z ulubionych marek telefonów, jeśli chodzi o chińskie urządzenia. Ten kieszonkowy sprzęt wyróżnia się niską ceną, ciekawym i solidnym wykonaniem, które jest przede wszystkim przemyślane, a najnowszy Vernee M5 Smartphone posiada właśnie wszystko co, co smartfon ze średniej półki powinien nam oferować.

Jest niezwykle zgrabny i wydajny, co docenia coraz więcej użytkowników inwestujących w ten telefon. To lekkie urządzenie, które trzymać możemy jedną dłonią. Przednia jak i tylna kamera umożliwia nam wykonywanie pięknych jakościowo zdjęć. Bezpieczeństwo telefonu zwiększa czujnik odcisków palców. Za działaniem telefonu kryje się aż ośmiordzeniowy procesor i 4 GB RAM-u. To powinno wystarczająco zachęcić nas do kupna.

Fanatyk zakupów w chińskich sklepach internetowych. Maniak gadżetów i elektroniki, uwielbia pisać o ciekawostkach ze świata handlu.
Posts created 13

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Related Posts

Begin typing your search term above and press enter to search. Press ESC to cancel.

Back To Top