Recenzja: smartwatch Xiaomi Amazfit Bip z Aliexpress

Na Aliexpress znajdziemy niemal wszystko – drobne gadżety, akcesoria AGD i do domu, biżuterię, ubrania, kosmetyki. Wśród ogromnego asortymentu istnieje inteligentny zegarek, a dokładniej Smartwatch Amazfit Bip.

Amazfit Bip to doskonały pomysł na przykład na prezent. Zachwyci każdego fana gadżetów. Jego cena jest bardzo atrakcyjna, dużo niższa od cen takich zegarków dostępnych w Polsce na rynku. Dostępnych jest wiele kolorów, kupujący ma możliwość wyboru.

Co kryje w sobie Amazfit

Co do danych technicznych, zegarek jest w stanie wytrzymać w stanie czuwania na jednej baterii nawet czterdzieści pięć dni. Posiada GPS, co może być bardzo przydatne w podróży. Jest to typowo sportowy zegarek, wodoodporny, lecz nie można w nim pływać. Łączy się z telefonami pracującymi na Androidzie. Ważne dla nas jest to, że smartwatch działa jedynie w trzech językach – rosyjskim, angielskim i hiszpańskim, jednak nie będzie to problem dla osób znających angielski nawet w małym stopniu. Ekran dotykowy zegarka ma 1,28 cali, a pojemność baterii to 180 – 220mAh.

Amazfit Bip automatycznie dostosowuje jasność ekranu do warunków panujących w naszym otoczeniu. Jako że jest to gadżet sportowy, może być stosowany do mierzenia kilometrów, jakie przebiegliśmy, spalonych kalorii, wysokości, na jakiej się znajdujemy, Dzięki tym bardzo pomocnym dla sportowca funkcjom, zegarek może przyczynić się do poprawienia formy i polepszenia wyników ćwiczeń. Dodatkowo gadżet ten ma wbudowany system monitorujący tętno, przez co mamy możliwość obserwowania, jak nasze ciało reaguje na ruch. Bardziej doświadczeni sportowcy z pewnością potrafią wykorzystać tę wiedzę w ten sposób, by poprawić swoją wydolność i uczynić uprawianie sportu jeszcze efektywniejszym. Dzięki temu, że smartwatch łączy się z naszym telefonem, powiadamia nas o nowej wiadomości lub przypomina o ważnym wydarzeniu. Odbiera powiadomienia między innymi z takich aplikacji jak Facebook i WhatsApp.

Zakupy na Aliexpress to ogromna frajda, szczególnie jeśli kupujemy coś tak atrakcyjnego jak smartwatch Amazfit Bip. Jak widać powyżej, ma on wiele zalet, jest bardzo przydatny w życiu codziennym każdego sportowca. Z pewnością potrafi przyczynić się do poprawy jakości ćwiczeń, czy też będzie to bieganie, jazda na rowerze czy po prostu zwykłe skakanie na skakance. Z jego pomocą możemy kontrolować swój organizm, obserwując tętno. W dodatku będąc na nieznanym terenie na pewno się nie zgubimy z uwagi na wbudowany system GPS. Jeśli ktoś jeszcze waha się z kupnem tegoż inteligentnego zegarka, warto przypomnieć sobie, że łączy się on z naszym telefonem i powiadamia o połączeniach przychodzących, wiadomościach, powiadomieniach z aplikacji. Dzięki tej funkcji o niczym nie zapomnimy i nic nas nie ominie.

Warto często odwiedzać Aliexpress, poneważ Chiny często lubią nas rozpieszczać promocjami i bonami rabatowymi.

Fanatyk zakupów w chińskich sklepach internetowych. Maniak gadżetów i elektroniki, uwielbia pisać o ciekawostkach ze świata handlu.
Posts created 13

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Related Posts

Begin typing your search term above and press enter to search. Press ESC to cancel.

Back To Top