Recenzja: głośnik bluetooth XIAOMI Cannon 2 z Aliexpress

Xiaomi Round 2 Bluetooth 4.1 to TOP3, jeśli chodzi o bezprzewodowe głośniki. Kupujących zachwyca swoją jakością i bardzo wygodną dla każdej kieszeni ceną. Poznajmy głośnik, który pokochali fani Aliexpress!

Przepiękne i czyste dźwięki z głośnikiem XIAOMI

Barwa głosu, jaka wydostaje się z głośnika jest niezwykle przyjemna, a bas energiczny. Głośnik jest niewielkich rozmiarów, co pozwala wygodnie go trzymać i poruszać się z nim dosłownie wszędzie. Jego waga nie jest wielka, dlatego możemy zabierać go ze sobą dosłownie wszędzie. W środku ma wbudowany mikrofon, dzięki czemu obsługuje rozmowy głosowe. Trwale łączy się z Bluetooth, a sama bateria pozwala na słuchanie muzyki aż przez 7 godzin nierozłącznie. Poziomem głośności możemy swobodnie sterować.

Segmenty głośnika

XIAOMI Cannon 2 podzielony został na kilka fragmentów, dzięki którym widać staranne wykończenie tego głośnika bezprzewodowego. Aby włączyć urządzenie, wystarczy lekko przycisnąć pierścień – i już możemy zacząć użytkować. Słuchanie ulubionych utworów to od teraz jeszcze większa przyjemność, niż kiedykolwiek.

Głośnik jest niezwykle prosty i intuicyjny w obsłudze, dlatego bez problemu poradzimy sobie z jego użytkowaniem niezależnie od naszego stopnia opanowania tego typu sprzętów. Jak więc widać, w głośnik naprawdę warto zainwestować. Jeśli chcemy cieszyć się dobrej jakości muzyką na wakacjach czy w miejscach, w których nie ma prądu, a chcemy puścić muzykę, sprawdzi się wręcz idealnie.

Głośnik z Aliexpress, czyli XIAOMI Cannon 2

Wiele osób, które zakupiło głośnik jest zachwycone jego jakością. Jak na firmę XIAOMI jednak przystało, musi spełniać ona takie wymagania. Ten chiński producent przykłada niezwykle dużo uwagi do każdego ze swych urządzeń. I tak było również w wypadku tego sprzętu. Użytkując go, ma się wrażenie, że każdy szczegół był dokładnie przemyślany, a samo urządzenie stworzone perfekcyjnie. Idealny dla każdego, kto szuka nowego, niezawodnego głośnika.

Piękna jakość dźwięku, wygoda i lekkość zachwyciły już niejednego użytkownika. Dodatkowo, wbudowany w środku mikrofon pozwala nam na prowadzenie rozmów z innymi, a połączenie z Bluetooth – połączenie z wszystkimi telefonami, niezależnie od ich wieku czy stanu.

Fanatyk zakupów w chińskich sklepach internetowych. Maniak gadżetów i elektroniki, uwielbia pisać o ciekawostkach ze świata handlu.
Posts created 13

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Related Posts

Begin typing your search term above and press enter to search. Press ESC to cancel.

Back To Top